AUSTRAALIA INFO

 

Räägime rahast ka?

Saada link Prindi
Austraaliasse minek pole odav ettevõtmine. Kuigi Austraalia immigratsioonibüroo läbi viisatingimuste teatab, et 5000 dollarit (pluss raha viisaks ja lennupiletiks) on sobiv summa Austraaliasse tulemiseks, siis tavaliselt seda ei kontrollita ja hakkama saab natuke odavamalt, kuid mitte odavalt. Järgnev jutt on vaid üldiseks ülevaateks, tegelikud summad sõltuvad ikka kulutajast!

Esiteks on kallis sinna lend (kõigub olenevalt hooajast, sõltub spetspakkumistest ja valida on kas edasi-tagasi või üheotsa pileti vahel), orienteeruvalt 750 kuni 1500 eurot. Lisaks on vaja maksta viisalõiv 270 AUDi (220 eurot), millele võib lisanduda kopsupilt (60 eurot). Tervisekindlustus aastaks maksab 250-300 eurot krooni.
 
Kuigi WHM viisa lubab reisijal Austraalias töötada, on siiski väike tõenäosus, et kohe esimese paari nädala jooksul tööd õnnestub leida. Niisiis on vaja raha esialgseks elamiseks. Üürides tuba või korterit tuleb sageli teha ettemaks (bond) – enamasti paari nädala üür pluss rendisumma. Hostelsis seda muret pole, kuid arvestades, et voodikoha hind dormis on 19-28 dollarit öö, siis raha kulub sealgi, orienteeruvalt $150 nädalas.
Lisanduvad kulud transpordile (transpordi nädalapilet suuremates linnades on 35 dollari ringis) ja söögile. Supermarketites sisseoste tehes ja ise keetes-küpsetades saab läbi suhteliselt odavalt – 50 dollariga nädalas saab makaronide ja tomatikastme peal elatud küll. Et aga Austraalias olemisest mõnu tunda, on aga vaja mõnevõrra rohkem raha.



Nii et väike umbkaudne arvutus:
Eestis (eurodes):
750 lennupilet (üks ots)
250 tervisekindlustus
220 viisa


Austraalias minimaalsed nädalakulud (dollarites):
150 nädalane ööbimine
35 transpordile
50 söögile
100 muudeks kulutusteks/igaks juhuks

Järeldub, et Austraaliasse jõudmiseks ja seal esmaseks elamiseks (1 kuu) on vaja summat suurusjärgus 2300 eurot. Loomulikult on võimalusi kokkuhoiuks – leida odavam ööbimiskoht/telkida ja viia muud kulutused miinimumi. Üheotsapilet Austraaliasse maksab vedamise korral alla 700 euro.
Hea uudis on see, et niipea kui oled leidnud töö, tekib võimalus nii rahulikult elamiseks kui saab kõrvale panna ka reisimiseks.

Töövõimalustest ja palkadest on lähemalt kirjutatud siin.
Erinevate valuutade konverteerimiseks on üks parimaid oanda kalkulaator.
 

Viimati uuendatud ( Esmaspäev, 06 Veebruar 2012 10:01 )  
Kommentaarid (3)
1 Reede, 09 Märts 2012 20:24
UNT
Millal see tervisekindlustus muidu teha tuleb? Loogiliselt enne reisi vist. Nii et kui ma praegu taotlen viisat, siis on aega küll. Ma elan muidu UK-s, nii et mul tuleb siis siin kuidagi see kindlustus teha vist?
2 Teisipäev, 01 Detsember 2015 16:11
mosidosa
ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com
Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletsonlines.us.com
Coach Outlet http://www.coachoutletonlinesstore.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletsstore.us.com
Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com
Michael Kors Outlet Store http://www.michaelkorsoutletsstores.us.com
Coach Handbags http://www.coachhandbagstore.us.com
Coach Factory http://www.coachoutletsonlinestore.us.com
Oakley Sunglasses http://www.oakleyglassessale.us.com
Tory Burch Outlet http://www.toryburch-outlet.us.org
Longchamp Handbags http://www.longchampsoutlet.us.com
Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com
Coach Outlet http://www.innnovate.com
UGG Boots http://www.uggbootsoutlets.us.com
Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoeoutlet.com
Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com
North Face Outlet http://www.northfacestoresoutlet.us.com
Kate Spade Black Friday http://www.katespadefactoryoutlet.us.com
Moncler Outlet http://www.monclerjacketsoutlet.com.co
Coach Factory http://www.maganates.com
Coach Handbags http://www.coachhandbagsfactoryoutlet.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katesapdeoutlet.us.org
Ray Ban Outlet http://www.outletraybans.us.com
Cheap Ray Ban Sunglasses http://www.raybans-glasses.us.com
Burberry Outlet http://www.burberryhandbagsoutlet.com.co
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes.name
North Face Outlet http://www.outletnorthfacestore.name
Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.name
Kate Spade Outlet http://www.katespadesoutlet.us.org
Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com
Coach Outlet http://www.coachoutlet.name
Nike Air Max http://www.nikeairmaxstore.ru
Moncler Jackets http://www.monclerjacketsru.ru
Nike Roshe Run http://www.tanienikerosherun.pl
Cheap Nike Air Max http://www.nike-airmaxaustralia.com
Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl
Nike Air Max Damskie http://www.cheapnikeairmax.pl
Nike Air Max http://www.nikeairmax.com.co
Cheap Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.name
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org
Balenciaga Outlet http://www.balenciagaoutlet.us.com
Burberry Handbags http://www.burberryshandbag.us.com
Balenciaga Handbags http://www.balenciagahandbags.us.com
Louis Vuitton Wallet http://www.louisvuittonwallets.org
Uggs Boots http://www.uggsbootsoutlet.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletsale.us.com
Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com
Hermes Belt http://www.hermesbeltstore.com
UGG Boots http://www.uggboots2015.us.com
UGG Boots Outlet http://www.uggbootsoutlet.net
Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com
UGG Boots Sale http://www.uggbootssale.us.com
Burberry Black Friday http://www.burberryhandbags.name
Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com
Louis Vuitton Outlet Online http://www.louisvuittonoutletsonline.us.com
North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstores.us.com
North Face Store http://www.north-face.us.com
The North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.us.com
Louis Vuitton Factory Outlet http://www.louis-vuittonfactoryoutlet.com
Louis Vuittons Handbags http://www.louisvuittons.name
Louis Vuittons Outlet Online http://www.louisvuitton-outletonline.com
Timberland Boots http://www.timberlandsboots.us.com
Cheap Timberland Boots http://www.cheaptimberlandboots.name
Timberland Outlet http://www.timberlandoutletstore.us.com
Tory Burch Outlet Store http://www.toryburchoutletstore.name
Tory Burch Outlet Online http://www.toryburchoutletstores.com
Tory Burch Outlet http://www.toryburchoutletonline.us.com
Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletusa.us.com
Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenstoreoutlet.name
Gucci Factory Outlet http://www.guccifactoryoutlet.name
Gucci Outlet http://www.outletgucci.name
Gucci Handbags http://www.cheapguccihandbags.us.com
Cheap Ray Ban Sunglasses http://www.cheap-raybanglasses.us.com
North Face Outlet Store http://www.outlet-northface.us.com
The North Face Jackets http://www.northfacestoreoutlet.name
Prada Outlet http://www.prada-outlet.name
Polo Ralph Lauren http://www.ralphlaurenoutletstore.name
North Face Outlet Store http://www.northfacestoreoutlet.us.com
Canada Goose Jackets http://www.canadagoose-jackets.name
Canada Goose Outlet http://www.canada-goosejackets.name
Burberry Outlet http://www.burberrystoreoutlet.name/
3 Kolmapäev, 22 Juuni 2016 02:47
nikeoutlet11
ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletsonlines.us.com

Coach Outlet Store Online http://www.coachstoreonline.in.net

Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.in.net

Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com

Michael Kors Outlet Store http://www.michaelkorsoutletsstores.us.com

Coach Purses http://www.coachpurses.eu.com

Coach Outlet http://www.coachoutlet2016.us.com

Tory Burch Shoes http://www.toryburch-outlet.us.org

Longchamp Outlet http://www.longchampoutlet.in.net

Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com

Coach Outlet http://www.innnovate.com

Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.us.org

Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.in.net

Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.us.com

Moncler Outlet http://www.moncleroutletonline.in.net

Coach Factory http://www.maganates.com

Coach Factory Outlet http://www.coachfactorysoutlet.in.net

Kate Spade Outlet http://www.katesapdeoutlet.us.org

Ray Ban Wayfarer http://www.rayban-outlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes2016.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutletstore.name

Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.name

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com

Coach Outlet http://www.coach-outlets.us.org

Nike Air Max http://www.nikeairmaxstore.ru

Moncler Jackets http://www.monclerjacketsru.ru

Nike Roshe Run http://www.tanienikerosherun.pl

Cheap Nike Air Max http://www.nike-airmaxaustralia.com

Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl

Nike Air Max Damskie http://www.cheapnikeairmax.pl

Nike Air Max http://www.nikeairmax.us.org

Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoe.in.net

Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org

Balenciaga Outlet http://www.balenciagaoutlet.us.com

Balenciaga Handbags http://www.balenciagahandbags.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com

Hermes Belt http://www.hermesbelt.us.org

Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com

Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com

North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstore.in.net

North Face Jackets http://www.north-face.in.net

The North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.us.com

Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-factoryoutlet.com

Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outlets.us.org

Timberland Boots http://www.timberlandoutletstore.in.net

Timberland Outlet http://www.timberlandoutlet.us.com

Tory Burch Outlet Store http://www.toryburchoutletstore.name

Tory Burch Outlet http://www.toryburchsoutlet.in.net

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletusa.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com

Gucci Shoes http://www.guccifactoryoutlet.name

Gucci Outlet http://www.outlet-gucci.in.net

North Face Jackets http://www.northfacefactoryoutlet.us.com

Prada Outlet http://www.pradaoutlets.in.net

Burberry Outlet http://www.burberrystoreoutlet.name

Hollister Clothing http://www.hollister-clothing.us.com

Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoes.us.org

Tiffany Jewelry http://www.tiffanyandcooutlet.name

Tiffany Outlet http://www.outlettiffany.us.com

NFL Jerseys http://www.nfljerseys.name

Toms Outlet http://www.outlettoms.us.com

Oakley Sunglasses http://www.sunglassesoakley.name

Cheap Jordans http://www.cheapjordans.eu.com

Oakley Outlet http://www.outletoakley.in.net

North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlet.us.org

Tory Burch Outlet http://www.toryburchoutlet.eu.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutlets.in.net

Hermes Outlet http://www.hermesoutlet.us.org

Prada Handbags http://www.pradaoutlet.us.org

Chan Luu Sale http://www.chanluu.us.com

Toms Outlet http://www.tomsoutletstores.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.us.org

Oakley Sunglasses http://www.outletoakley.us.org

Toms Shoes Sale http://www.tomsshoesinc.com

Beats By Dr Dre http://www.beatsbydrdre.us.org

Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

Oakley Sunglasses http://www.oakley-glasses.us.org

Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

Tory Burch Shoes http://www.toryburchshoes.us.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com

Toms Shoes http://www.toms-shoes.name

Hermes Belts http://www.hermesbelts.us.org

Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outletstores.us.com

Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com

Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com

Michael Kors Outlet http://www.michaelkors-outlet.eu.com

Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com

Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.in.net

Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net

North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net

North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net

Burberry Scarf http://www.burberryscarf.in.net

Skechers Shoes http://www.skechersshoes.us.com

Oakley Sunglasses http://www.oakleyglasses.in.net

Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org

North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org

Nike Outlet http://www.nikeoutlet.us.org

Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com

Tory Burch Flats http://www.toryburchflats.in.net

Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name

Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com

Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com

Jimmy Choos http://www.jimmychoos.us.com

Burberry Belt http://www.burberrybelt.in.net

Tory Burch Boots http://www.toryburchboots.com

Louis Vuitton Belt http://www.louisvuittonbelt.com

Ferragamo Belt http://www.ferragamo-belt.us.com

Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com

Lululemon Outlet http://www.lululemon-outlet.us.org

Christian Louboutin Shoes http://www.christian-louboutin-shoes.us.com

True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net

Tommy Hilfiger Outlet http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com

Burberry Outlet http://www.outletburberry.in.net

Michael Kors Outlet http://www.outletmichaelkors.eu.com

Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com

Red Bottoms http://www.redbottoms.us.com

Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org

New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net

Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net

Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com

Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com

Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outletstore.in.net

True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net

ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net

North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com

UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org

UGG Outlet http://www.outletugg.in.net

North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com

Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net

UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com

Skechers Go Walk http://www.skechersgowalk.us.com

Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net

Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com

Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org

Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com

North Face Outlet http://www.northfaceoutletsale.in.net

Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenfactoryoutlet.us.com

Puma Outlet http://www.pumaoutlet.us.com

Polo Outlet http://www.outletpolo.us.com

Stuart Weitzman Boots http://www.stuartweitzmanboots.us.com

Under Armour Outlet http://www.underarmouroutlet.us.org

Under Armour Hoodies http://www.underarmourhoodies.us.com

Herve Leger http://www.herveleger.eu.com

MCM Belt http://www.mcmbelt.us.com

Nike Air Max http://www.nike-airmax.tw

Louboutin Heels http://www.louboutinheels.us.com

Jordan Retro 11 http://www.jordanretro11.us.com

Converse Outlet http://www.outletconverse.us.com

Nike Roshe Run http://www.nike-rosherun.us.com

UGGS Outlet http://www.outletuggs.us.com

North Face Outlet http://outletnorthface.blog.com
Kommenteerimiseks logi sisse või registreeru.

Logi sisse

Jaga arvamust

Kuidas leidsid oma esimese töö Austraalias?
 

Ilm Sydneys